WITAMY W

ZAMKU DOBROSZYCE

Apartamenty

Doba hotelowa 14.00 - 11.00
Parking dla Klientów bezpłatny.

Ceny za dobę hotelową

150 zł / 1 os.
185 zł / 2 os.
260 zł / 3 os.
360 zł / studio 4 os.
380 zł / studio 5 os.
25 zł - śniadanie

Płatność tylko gotówką.

Za pobyt dziecka do lat 6, Zamek Dobroszyce nie pobiera opłat.

Poniżej prezentujemy kilka przykładowych apartamentów w naszej ofercie.

Liliowe Zacisze - pokój 2/3-osobowy

Naszą pierwszą pozycją jest duży i przestronny 3-osobowy pokój. Delikatny kolor ścian oraz wyposażenie pokoju, utrzymane w zamkowym klimacie, jest pełne uroku i tajemniczości. Pokój ten ma osobną łazienkę, dwa łóżka (jedno 2-osobowe), szafę oraz nocne szafki, biurka i stoliki z krzesłami. Każde z łóżek wyposażone jest w pojedyncze materace i osobne komplety pościeli.

znizki
185zł
Lawendowy Zakątek - pokój 2/3osobowy

Apartament 2/3 osobowy posiada dwie komnaty i łazienkę z prysznicem. Pierwsza komnata jest typowo sypialna - duże łoże sprzyja pięknym sennym marzeniom, a druga z wygodną rozkładaną sofą zaprasza do odpoczynku po ciężkim dniu. Zamkowy klimat apartamentu oraz dużo słonecznego światła wpadającego przez okna, zauroczy Państwa i pozwoli poczuć się wyjątkowo.

znizki
185zł
Komnata Białej Damy - pokój 2-osobowy

Przytulna biała komnata zauroczy każdego. Kolorystyka pokoju utrzymana w tonacji biało – czekoladowej wprawia w jak najlepsze samopoczucie, a duże białe łoże jest jednym z najmilszych punktów całego pokoju. Przestronna łazienka także utrzymana w białej tonacji wraz z wnętrzem pokoju zabiera naszych Klientów do świata marzeń.

znizki
150zł
Studio

Dla gości, którzy pragną spędzić niezapomnianą noc w Zamku Dobroszyce przygotowaliśmy obszerne studio. Apartament wyposażony jest w łazienkę z prysznicem oraz wanną, podwójne królewskie łóżko o szerokości 180 cm, 3 łóżka jednoosobowye oraz sofę. Przestronne wnętrze posiada duże okna, które doskonale rozświetlają pokój, z których jest piękny widok na Dobroszycki Park. Apartament ten stanowi wspaniałą propozycję dla osób, które cenią sobie niepowtarzalny elegancki klimat.

znizki
380zł