WITAMY W

ZAMKU DOBROSZYCE

30.08.2012
Walentynki w zamku Dobroszyce

Dni Otwarte Zamku Dobroszyce!W dniach 8-9 i 15-16 września 2012 w Zamku Dobroszyce po raz kolejny odbywać się będą Dni Otwarte. Podczas tych 4 dni nie zabraknie atrakcji takich jak KONKURSY, GRY I ZABAWY czy JARMARK PRODUKTÓW LOKALNYCH. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych wraz z rodzinami! WSTĘP WOLNY, ZAPRASZAMY!

23.04.2012
Harcerze

Harcerze i zuchy na Zamku :) !21. kwietnia na uroczystej inauguracji powołania Dobroszyckiego Szczepu Harcerskiego spotkali się wszyscy jego członkowie. Był apel, ognisko i gry :)
Pozdrawiamy serdecznie uczestników: Dobroszycka Gromada Zuchowa „Wodne Stworki”, Dobroszycka Drużyna Harcerzy Starszych „Czas na Ogień" oraz Dobroszycka Drużyna Wędrownicza „Kamień Milowy”
11.04.2012
Walentynki w zamku Dobroszyce

Przyjęcie z okazji Chrztu ŚwiętegoW naszym zamku miało miejsce przyjęcie dla Rodziców oraz dla zaproszonych gości z okazji przyjęcia przez Dziecko Chrztu Świętego.
Specjalnie na tę okazję zamek wraz salą bankietową został odświętnie przystrojony. Suto zastawione stoły wraz z dekoracją z płatków róż i kompozycjami kwiatowymi zachwyciły przybyłych gości, którzy otrzymali od Zamku mały upominek w postaci Aniołka wraz z życzeniami od Rodziców.
Piękna chwila Chrztu Świętego trwała dłużej dzięki przyjęciu jakie mieliśmy przyjemność zorganizować dla Rodziców, Dziecka i przybyłych gości. Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć wraz z Państwem w tak ważnym dniu.
08.02.2012
Dzien Kobiet!

Dzień Kobiet!Wszystkim Paniom w dzisiejszym dniu składamy gorące życzenia: Zdrowia, szczęścia oraz radości. Spełnienia wszystkich naskrytszych marzeń oraz dużo optymizmu!


Życzy Zespół Zamku Dobroszyce
01.02.2012
Walentynki w zamku Dobroszyce

Noc we Dwoje w WalentynkiNie masz pomysłu na to jak spędzić walentynkowy wieczór? A może chcesz zaskoczyć bliską sobie osobę? Zamek Dobroszyce przygotował, specjalną dla wszystkich zakochanych, na walentynki ROMANTYCZNĄ OFERTĘ!

Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie >>
01.01.2012
Szczesliwego nowego roku!

Szczęśliwego Nowego Roku!Energii życiowej, która jest tak potrzebna do realizowania marzeń oraz spełnienia tychże - nawet tych najskrytszych. A także dużo optymizmu, zdrowia i wielu miłych chwil (również w naszym zamku) w całym nowym roku

Życzy Zespół Zamku Dobroszyce
07.11.2011
Andrzejki w zamku Dobroszyce

Andrzejki na zamku - 19.11.2011

Andrzejki, nazywane również Wigilą Świętego Andrzeja, to wieczór wróżb i magii. Kiedyś wróżby te miały charakter matrymonialny, ale dziś jest to również okazja do świetnej zabawy oraz miłego spędzenia wolnego czasu w murach naszego Zamku. Zapewnimy Państwu niezapomniany wieczór pełen atrakcji oraz dobrą zabawę. Chociaż Andrzejki w Zamku Dobroszyce rozpoczynają się nieco wcześniej to gwarantujemy niezapomniane przeżycia!
Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie >>
4
3
2
1

Aktualności | O nas | Apartamenty | Imprezy | Galeria | Kontakt | Mapa | Historia | Partnerzy | Regulamin